• cs
  • en
  • de

Hotel Zimní Stadion Mladá Boleslav

Pokud se chystáte do Mladé Boleslavi, ať už za odpočinkem, sportovním či kulturním vyžitím, anebo za prací, pak přijměte pozvání do příjemného prostředí našeho hotelu Zimní Stadion, které je ideálním místem pro ubytování v Mladé Boleslavi.

Náš hotel se nachází v areálu zimního stadionu, který je situován do Viničné ulice nedaleko Staroměstkého náměstí. Svou polohou a vybaveností je příhodným místem pro individuální rekreaci a odpočinek na pracovních cestách, ale i pro sportovní soustředění či firemní akce.

Hotel je nově zrekonstruován a celoročně poskytuje komfortní ubytování za výhodné ceny v 29 vkusně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 76 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové mezonetového typu. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna a sociální zařízení a další vybavení pro maximální pohodlí našich hostů.

Přímo v areálu se nachází restaurace s kapacitou 80 míst. Zde je možno po dohodě zajistit celodenní stravování, pořádání různých společenských akcí, rautů a firemních večírků.

Hotel Zimní stadion v Mladé Boleslavi hodnocení