• cs
  • en
  • de

Ubytování

Ke komfortnímu ubytování v hotelu Zimní stadion Mladá Boleslav slouží 29 pokojů s celkovou kapacitou 76 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové mezonetového typu.

Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny stylovým nábytkem a poskytují příjemné zázemí pro Váš pobyt v Mladé Boleslavi. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Do standardního vybavení patří také televizor, telefon a bezdrátové připojení k internetu. K úschově cenností můžete využít trezor na recepci. Celý hotel je kompletně bazbariérový.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází bezplatné parkoviště pro hotelové hosty, které se nachází přímo v areálu zimního stadionu, za uzavřenou závorou, hlídané kamerovým systémem.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělnými lůžky, vlastním sociálním zařízením, televizorem a bezdrátovým připojením k internetu.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, televizorem a bezdrátovým připojením k internetu.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj s oddělenými lůžky (možnost srazit dvě postele k sobě), vlastním sociálním zařízením, televizorem a bezdrátovým připojením k internetu.

Čtyřlůžkový pokoj

Mezonetový čtyřlůžkový pokoj s oddělenými lůžky (možnost dvě lůžka přirazit k sobě), vlastním sociálním zařízením, televizorem a bezdrátovým připojením k internetu.

Hotel Zimní stadion v Mladé Boleslavi hodnocení